حلقه گفتگو گام دوم انقلاب اسلامی

حلقه گفتگو گام دوم انقلاب اسلامی

 

 

کانون اندیشه جوان در راستای تبیین بیانیه گام دوم، دوره گفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گو محور  “گام دوم انقلاب اسلامی” را با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. این دوره از  ۱۵ تیر ماه و به مدت ۱۲ جلسه برگزار خواهد شد.

دوره‌ی گام دوم، در سه محور ذیل برگزار می‌شود:

  • کلیات بیانیه ی گام دوم انقلاب : توسط کمیل خجسته به مدت ۱ جلسه
  • تبیین سرفصل های تاریخی و وضعیت کنونی جمهوری اسلامی: توسط سجاد صفار هرندی به مدت ۶ جلسه
  • تشریح توصیه های رهبر معظم انقلاب جهت ترسیم نقشه ی راه: توسط مهدی جمشیدی به مدت ۵ جلسه

این حلقه‌ی گفت‌و‌گو در روز های یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در کانون اندیشه جوان واقع در خیابان وصال شیرازی، بالاتر از خیابان طالقانی، کوچه شهید فرهنگی، پلاک ۱۹  برگزار می‌گردد.

علاقه مندان جهت ثبت نام باید اطلاعات خود را در لینک زیر ثبت نمایند. در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهی معتبر اعطا می گردد. شایان به ذکر است که ظرفیت این دوره محدود می‌باشد.

دیدگاه شما

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. سلام و احترام؛من در اقدامی خودجوش بیانیه گام دوم انقلاب رو در قالب یک سالنامه برای سال ۱۳۹۹ پیاده سازی کردم. – در این کتابسالنامه بیش از ۹۱% از متن بیانیه در ۱۷۱ روز سال که دارای مناسبت ملی یا مذهبی هستند به گونه ای جانمایی گردیده که حتی المقدور بین آن مناسبت و فراز منتخب از بیانیه گام دوم انقلاب یک ارتباط موضوعی یا معنایی  برقرار باشد. -چنانچه این سررسید به دست مدیران انقلابی، سخنوران، مبلغین دینی، معلمین و مربیان دانشگاه یا …  برسد این افراد میتوانند با مراجعه به صفحه مربوط به روز سخنرانی خود در تقویم؛ فراز منتخب از بیانیه را به صورت آماده دریافت و به عنوان مقدمه بحث خود در جلسات مطرح نمایند تا از این طریق در طول سال کل متن بیانیه گام دوم به صورت قطره چکانی برای مخاطبین تبیین گردد. -برای طراحی این تقویم رویدادنگار بیش از ۶ ماه زمان صرف شده و طی رصدی که در فضای مجازی و حقیقی کشور صورت گرفته کاملاً بکر بوده و مشابهی ندارد. -کار چاپ سری اول بصورت خودجوش و آتش به اختیار انجام شده و اولین سری آن اول اسفند ۹۸ در تیراژ ۱۰ هزار جلد عرضه شد.- «تقویم روزنگار بیانیه گام دوم انقلاب» تاکنون چندین بار توسط افراد صاحبنظر، مورد ویرایش و بازنگری قرار گرفته و به طرح نسبتاً پخته، جامع و کاملی تبدیل شده است. و با توجه به اینکه انتفاع مالی شخص یا گروه در آن لحاظ نشده با هدیه ۲۲۰۰۰تومان در حال عرضه هست.اگه مایل بودید این سررسید رو  تهیه کنید لطفاً با شماره زیر تماس بگیرید. ۰۹۱۲۷۷۳۰۰۶۳باتشکر