جشن بیست سالگی کانون اندیشه جوان برگزار می‌شود

مراسم بیستمین سالگرد کانون اندیشه جوان با حضور جمعی از اندیشمندان،... علاقمندان  و فعالان حوزه فرهنگ و  اندیشه در سالن شهید مطهری این موسسه برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی کانون اندیشه جوان، در آغازین روزهای گام دوم انقلاب اسلامی به بهانه بیستمین سالگرد تاسیس کانون اندیشه جوان، مراسمی با حضور نخبگان و اهالی اندیشه و با سخنرانی آیت الله علی اکبر رشاد رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، حجت السلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دکتر مسعود فیاضی رئیس هیئت مدیره کانون اندیشه جوان، دکتر علی فروغی رئیس شبکه سه سیما و دکتر کمیل خجسته مدیرعامل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برگزار خواهد شد.
همچنین در این جشن که مصادف با میلاد با سعادت حضرت علی اکبر و روز جوان می باشد شاعران جوان و برجسته کشور میلاد عرفان پور و سجاد سامانی به شعر خوانی و علی اکبر سماواتی از مداحان اهل بیت به مدیحه سرایی می پردازند..
شایان ذکر است در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از دستاوردهای کانون اندیشه جوان در حوزه های تالیف کتاب ، همایش، نشست، حلقه های آموزشی و رسانه های مکتوب و مجازی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
این مراسم روز چهارشنبه، ۲۸ فروردین ۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۳ در سالن شهید مطهری کانون اندیشه جوان واقع در تهران، خیابان وصال شیرازی، بالاتر از خیابان طالقانی، کوچه فرهنگی(بهنام)،پلاک ۱۹ برگزار می شود.

 

کانون اندیشه جوان از تمامی علاقمندان و فعالان حوزه فرهنگ و اندیشه برای حضور در جشن بیست سالگی دعوت بعمل می آورد.

دیدگاه شما

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.