نشست اول : برتری قوم یهود در آموزه‌ های صهیونیست

این نشست سه شنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 22 با حضور جناب آقای دکتر محمدتقی تقی‌پور‌‌‌ در صفحه مجازی باشگاه اندیشه به نشانی Bashgah_net@ برگزار می گردد.
اقدامات اسرائیل علیه منافع ملی ایران در یک سده گذشته

نشست اول : برتری قوم یهود در آموزه‌ های صهیونیست

یهود دارای تاریخی بسیار طولانی و پرماجرا در حدود چهارهزار سال می باشد. این قوم پرماجرا از بدو تشکیل اسلام در مدینه، گاه مخفیانه و گاه علنی به دشمنی با پیامبر(ص) پرداختند و به شیوه های مختلف جهت تضعیف حکومت نوپای اسلامی توطئه نمودند. اما صهیونیسم که در تضاد فراوانی با یهود قرار دارد، به صورت یک نهضت سیاسی مطرح است که در رابطه با عوامل پیدایش آن می‌توان بر نژادپرستی، انگیزه ایجاد دولت واحد یهودی، احساس سرخوردگی موجود میان یهودیان و انگیزه سرزمین موعود تأکید ورزید. اعتقاد به برگزیده بودن و برتری قوم یهود، ارتباط تنگاتنگی با دیگر آموزه های این دین دارد. از این رو می توان اعتقاد به برگزیده بودن قوم یهود را اصلی ترین و کلیدی ترین آموزه یهودیت به شمار آورد که در گفتمان صهیونیسم این آموزه‌ها برجسته‌تر نیز شده‌اند

در همین راستا و به مناسبت روز قدس  قصد داریم تا سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۲۲ با حضور جناب آقای دکتر محمدتقی تقی‌پور‌‌‌ موضوع« برتری قوم یهود در آموزه‌های صهیونیست » در صفحه مجازی باشگاه اندیشه به نشانی Bashgah_net@ به گفتگو بپردازیم.

دیدگاه شما

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.